Hlavní navigace

Názor k dotazu Kdy byla zavedena povinnost zveřejnit účetní závěrku? od Brabec František - Zdravím, pokud mě paměť neklame (což se stává...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 4. 2021 14:04

    Brabec František (neregistrovaný) 185.63.97.---

    Zdravím, pokud mě paměť neklame (což se stává čím dál častěji), vyplývalo to původně jen z obchodním zákoníku 513/1991 § 38i - "součástí sbírky listin jsou závěrky ..."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).