Hlavní navigace

Názor k dotazu KH - podávat? od Mirek22 - nulové KH Plátce, který ve sledovaném období neuskutečnil ani...

  • 21. 7. 2021 23:39

    Mirek22 (neregistrovaný) 81.162.199.---

    nulové KH
    Plátce, který ve sledovaném období neuskutečnil ani nepřijal žádné plnění, hlášení podávat nemusí. Podávat nemusí ani plátce, který uskutečnil pouze plnění osvobozená od daně bez nároku na odpočet daně podle § 51 ZDPH.

    Plátce může v termínu pro podání KH dobrovolně podat nulové KH a tím se vyhnout případné výzvě správce daně k jeho podání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).