Hlavní navigace

Názor k dotazu Smlouva na dobu určitou od Anonymní - Re: Smlouva na dobu určitou Zdravím, já dělám podnikatelské...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 1. 2006 15:40

    Anonymní (neregistrovaný)

    Re: Smlouva na dobu určitou
    Zdravím, já dělám podnikatelské poradenství a odebírám od jedné nejmenované firmy jako abonent materiály-zákony, sborníky, výklady,další pomocníé materiály a součástí předplatného je možno odpovědního servisu-bezplatného, takže pokud si nejsem jist nebo nevím vůbec(což se stane občas každému-pošlu dotaz a do několika dní mám odpověď, kterou vypracuje např. odborník z oboru-třeba z MPSV, MV nebo jiných rezortů, dále vycházím z rozhodnutí NS ČR, která jsou na servesu-myslím, že adresu jsem Vám psal a pak taky mám dost kontaktů mezi právníky v praxi. Je fakt, jak jde o účetní a daňové záležitosti, stojím v pozoru a poslouchám, ale zase mám známé daň.poradce, takže"lovím, kde se dá".Držím se zásady-obrátí se zaměstnavatel- radím za jeho peníze jemu, jak proti zaměstnanci,nebno naopak, prostě,kdo si zaplatí, tomu poradím výhodně pro něho.To jsem se rozkecal.Pozdrav z Orlicýchhor.pája

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).