Hlavní navigace

Názor k dotazu Money S3-pro jinou Jiřinu od Janina - Re: Money S3-pro jinou Jiřinu Jiři, jste moje záchrana,...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 2. 2006 14:48

    Janina (neregistrovaný)

    Re: Money S3-pro jinou Jiřinu
    Jiři, jste moje záchrana, budu okolo Vás kroužit,jako satelit.Předkont.,úč.osnovu a číselníky mám.Běž.doklady (pokladna,předpisy fa) už účtuju,ale mám problém s párováním,poč.stavy (předpisy z r.2005-inventury) budu muset napořídit.Stejně tak zůstatek leasingu a zůstatk.cenu HIM a NHIM (zahajovací rozvaha).Uvažuju,že budu dávat měsíční leasing i odpisy tak,jak jsou "rozjeté" prostř.ID(budu pokračovat v těch načatých ručních kartách majetku).Jenom ty staré pohl.,záv.(hlavně faktury-položkově) nevím,kam nandat.Takže,říkala jste,naházet,kam?Mám založený r.2006-PÚ,mám založit r.2005-DE a tam "napořídit"ty staré faktury?Dostala bych se tím na zůstatek "pohledávek,závazků ke konci r.2005".Sestava by mi pak měla sedět na poč.zůstatek ú.321,311,příp.325 a 315 ostat.pohledávky a závazky r.2005 ,který napořídím v r.2006...A při úhradě bankou,pokladnou,bych si pak přejetím na minulý rok vybrala doklad,takhle?Fakt díky za trpělivost... jde i o to, mít to v hromadě, kvůli daňovému dopadu ..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).