Hlavní navigace

Názor k dotazu Podíl ze ziskiu do DP při SZM? od Anonymní - Re: Podíl ze ziskiu do DP při SZM? Podíly...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 2. 2006 15:31

    Anonymní (neregistrovaný) 213.194.247.---

    Re: Podíl ze ziskiu do DP při SZM?
    Podíly na zisku jsou již zdaněny dle § 36 a do DP již nepatří. U SZM musí být podmínka vyživovaného dítěte splněna nejpozději poslední den zdaňovacího období, za které uplatňujete společné zdanění. SZM tedy můžete podat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).