Hlavní navigace

Názor k dotazu Fa r.05 a DDPH? od N. - Re: Fa r.05 a DDPH? Protože se musíte řídit...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 7. 3. 2006 8:08

    N. (neregistrovaný) 194.108.147.---

    Re: Fa r.05 a DDPH?
    Protože se musíte řídit § 73 odstavec 11 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).