Hlavní navigace

Názor k dotazu Paušál 50% i z nezapl. pohledávek? od bdm - Re: Může poradit ještě někdo, prosím? *** Samozřejmě, že...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 3. 2006 10:48

    bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

    Re: Může poradit ještě někdo, prosím?
    *** Samozřejmě, že jen z těch skutečně přijatých, a to jen z těch, které dříve nebyly zdaněny. A při přechodu upravujete dle §23/8 (o pohledávky, závazky, ....) ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).