Hlavní navigace

Názor k dotazu smluvní pokuta, lze zahrnout do nákladů? od Mája - Re: smluvní pokuta, lze zahrnout do nákl dle výše...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 3. 2006 12:27

    Mája (neregistrovaný) 213.192.0.---

    Re: smluvní pokuta, lze zahrnout do nákl
    dle výše uvedeného paragrafu: asi si tedy špatně vysvětluji, není to penále ze závázkových vztahů? nebo se tím myslí pouze smluvní?:

    zi) smluvní pokuty, úroky z prodlení, poplatky z prodlení, penále a jiné sankce ze závazkových vztahů, jen pokud byly zaplaceny; a dále úroky z půjček a úroky z úvěrů v případě, kdy věřitelem je poplatník uvedený v § 2, který nevede účetnictví, jen pokud byly zaplaceny,

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).