Hlavní navigace

Názor k dotazu § 9 a § 10 od k - děkuji >>>>>Uplatňuji-li si výdaje % v § 9 -...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 3. 2006 10:05

    k (neregistrovaný) 213.180.35.---

    děkuji
    >>>>>Uplatňuji-li si výdaje % v § 9 - nájem ..musím si je
    >>>>>uplatňovat i v § 10..ost. příjmy, jdou vůbec v
    >>>>>desítce
    >>>>>uplatňovat výdaje procenty?
    >>>>xxxxxxxx
    >>>>§ 10 - jenom skutečné výdaje
    >>>xxxxxxxxx
    >>>Když, tak se mrkněte do zák. do daních z příjmů §10,
    >>>odst 4)...jde-li o příjmy ze zemědělské výroby, lze
    >>>výdaje uplatnit podle §7 odst. 9 písm. a)....to jenom
    >>>kdyby to u Vás přicházelo v úvahu.
    >>
    >>děkuji moc,
    >>ráda bych pronajala auto- takže myslím, že by se mi
    >>ta
    >>procenta v devítce vyplatila,nemusím aspoň
    >>zdůvodňovat
    >>náklady.... mohu je použít ikdyž nepodnikám?
    >>
    >>u desítky jsem ráda,že to tak nelze- občas se stane,
    >>že něco prodám takže tady to v úvahu nepřichází
    >xxxxxxxxx
    >Ten §9 je právě tehdy, když něco pronajímáte bez
    >živnosťáku (zhruba řečeno), Jenom musíte vést záznamy o
    >příjmech a evidenci pohledávek vzniklých v souvislosti s
    >pronájmem, ale to jde,ne? Mějte se...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).