Hlavní navigace

Názor k dotazu Nákup zboží v Anglii a jeho prodej v ČR od ivan malejovsky - ...tak tady procitam ty prispevky,a musim priznat,ze mi...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 11. 2010 4:05

ivan malejovsky (neregistrovaný) 80.0.163.---

...tak tady procitam ty prispevky,a musim priznat,ze mi z toho vseho de hlava kolem...ve skratce a co mozna nejjednoduseji,ziju 3.rokem v UK,kde i pracuju,a chtel bych si v CR v mem rodnem meste otevrit butik,v dome,ktery je psany na otce,prostory vyzaduji rekonstrukci za nemale financni naklady..vsichni mi rikaji,ze si musim udelat zivnostensky list v CR,a to az budu myt butik pripraveny k otevreni..,takze naklady na rekonstrukci a vybaveni si nemzu pak odvadet v danovem priznani?A jak je to pak se samotnym nakupem zbozi,nebudu nakupovat ve velkoskladech ale primo v obchodech..,kde ani nedavaji na pokladni listek razitko(pro ucetni)Ja chci nadale zit v UK a pracovat ve stavajici firmne a ridit odsut ten butik v CR..je to mozne?nekdo tady nekde psal o nahlaseni podniku primo v uk,ale to se tykalo vyvozu zbozi,ale kdyz chci k tomu myt svuj butik ,kde se to bude prodavat(jeden zamestanec na pul uvazku)..poradite prosim?Dekuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).