Hlavní navigace

Názor k dotazu Výpověď ze strany zaměstnance - porušení smlouvy od Jan - Díky za odpověď,v tom Olomouci jsem nedostával žádné...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 9. 2015 16:45

    Jan (neregistrovaný)

    Díky za odpověď,
    v tom Olomouci jsem nedostával žádné jídlo zdarma. Vše jsem si platil. V minulém roce bylo stravné 160,- na den, což je při 90 dnech 14400 Kč. Není to sice "balík", ale pěkná částka ano. Nevíte někdo, zda je nějaká lhůta na předložení cesťáku?

    Ano, taky jsem si zjišťoval vše o úmyslném nenastoupení do práce od 1.10. i bez podepsané dohody.
    Mohl bych se s budoucím zaměstnavatelem dohodnout, že budu postupovat tímto způsobem, on bude vědět o tom, že je v zápočtovém listě §55 - porušení zvlášť hrubým způsobem. Současný zaměstnavatel by však mohl požadovat náhradu škody.

    Našel jsem však něco zajímavého... Pokud zaměstnavateli oznámím předem podle § 2902 Zákona č. 89/2012 Sb. svůj úmysl nenastoupit od 1.10. do zaměstnání a tím porušit pracovní smlouvu, a informuji ho o možných následcích, nemá zaměstnavatel právo na náhradu škody, nebo ušlého zisku, kterému mohl po mém oznámení zabránit. Např. najít si za mne náhradu.
    Co si o tom myslíte?

    Honza

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).