Hlavní navigace

Názor k dotazu Reklamace psa od ajda - Re: Reklamace psa Nejsem veterinář, nevím jak ten pejsek...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 27. 7. 2006 20:33

ajda (neregistrovaný) 62.240.182.---

Re: Reklamace psa
    Nejsem veterinář, nevím jak ten pejsek trpí, nebo strádá uvedeným postižením. Evidentné, ale je, že Vy jste si nepořizoval člena rodiny, ale věc. Za účelem výdělku. Jinak by Vám asi peněz nebylo líto. Kdyby můj pes trpěl asi bych ho nechala taky utratit. /Né já/ Já mám opačnou skušenost. Nikdy jsem neměla ráda pejskaře. Pokaždé jsem si představovala botičky mých dětí, které budu muset večer čistit od psích hovínek, kterých je všude halda.
    Až jednou jsem si v prodejně psů našla ty svoje psí oči. Bylo to krásné poblinkané, špinavé,pokajděné štěňátko.Asi by si ho žádný chovatel nekoupil. Zvracení jí drželo asi půl roku. Stálo nás to hodně peněz, všechny možné i nemožné vyšetření jsme zaplatili. Zoufalí jsme se obrátili na paní, která nám ji prodala aby jsme se dotázali na možnou dědičnost, a ona se slovami prodělek je taky výdělek, nám nabídla jiné štěňátko. Pro mně nepředstavitelnou věc. To není zboží, ale živej tvor. Kdyby si každý pořizoval jenom to, o co opravdu stojí, má rád a chce, třeba by nebylo zapotřebí útulků a nepoctiví prodejci by neměli komu prodávat.
    Omlouvám se za chyby, jsem cizinec.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).