Hlavní navigace

Názor k dotazu Pořízení ojetého dopravního prostř. z EU od jjj - Re: Pořízení ojetého dopravního prostř. Pořízení osobního automobilu...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 9. 2006 7:41

    jjj (neregistrovaný) 212.158.157.---

    Re: Pořízení ojetého dopravního prostř.
    Pořízení osobního automobilu 2006-05-29
    Český plátce pořizuji ojetý osobní automobil od neplátce z EU. Musí při tomto pořízení přiznat DPH bez nároku na odpočet?
    Ne, pořízení zboží z jiného členského statu se rozumí pořízení od osoby registrované k dani v jinem clenském státě. Zvláštní postup se uplatní pouze u nových dopravních prostředků. Co je novým dopravním prostředkem definuje §4 odst.3 zákona.
    Paragraf - co se rozumí pořízením zboží.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).