Hlavní navigace

Názor k dotazu Musí být Slováci plátci DPH? od Zdena - Re: Musí být Slováci plátci DPH? Pokud jste...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 9. 2006 12:32

    Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

    Re: Musí být Slováci plátci DPH?
    Pokud jste plátci DPH Vy a oni jsou registrováni k dani na Slovensku, pak máte povinnost přiznat a zaplatit DPH podle § 108/1/f - byla Vám poskytnuta služba s místem plnění v tuzemsku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).