Hlavní navigace

Názor k dotazu Pronájem věci - mohu fakturovat 1 ročně? od LeaX - Re: Pronájem věci - mohu fakturovat 1 ro Dílčí...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 10. 2006 16:20

    LeaX (neregistrovaný) 83.208.40.---

    Re: Pronájem věci - mohu fakturovat 1 ro
    Dílčí plnění ovšem neřeší fakturaci jako celek, tímto bych to nezdůvodňovala. U pronájmu řešíme otázku, zda jsme ve službách nebo v převodu práv - něco se řešilo přes KOOV. Převod práv mi napoprvé připadal divný, ale něco na tom asi bude.
    Při krátkodobém pronájmu obojí přes § 21/6 ZDPH, ovšem při dlouhodobém pronájmu by mohl u služeb hrozit § 10/9 - takže otázka převodu práv by byla výhodnější.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).