Hlavní navigace

Názor k dotazu termín pro odvod zál.asrážk.daně 2007? od anonym - Re: termín pro odvod zál.asrážk.daně 200 sláva! § 38d...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 11. 2006 16:53

    anonym (neregistrovaný) 82.142.65.---

    Re: termín pro odvod zál.asrážk.daně 200
    sláva! § 38d odst. 3 d) do konce kal.měsíce po kal měsíci... takže pokud za 12/2006 jsem povinna odvést do 31.1.07, měsíc se pak počítá 30 kal dnů, takže do 2.3.07 ne do 28.2.07 říkám to dobře?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).