Hlavní navigace

Názor k dotazu prodej družstevního bytu - jak daně ??? od bdm - Re: prodej družstevního bytu - jak daně ***...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 11. 2006 15:19

    bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

    Re: prodej družstevního bytu - jak daně
    *** Daň z příjmu SNAD nebudete platit žádnou - musíte se podívat na §4 ZDP - osvobození je tam moc. ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).