Hlavní navigace

Názor k dotazu Vyhledávání od 1 - Re: Vyhledávání ------------------------------------------------------==To jistě ano. Pochopil jsem to tak,...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 11. 2006 8:34

1 (neregistrovaný) 85.70.18.---

Re: Vyhledávání
    ------------------------------------------------------
    ==To jistě ano. Pochopil jsem to tak, že Janě jde o vytvoření jakýchsi tématických rešerší nebo skupin a taky o uchování historických dat v případě jejich archivace na BC,
    nikoliv o vytváření plagiátů. ==
    Porovnejte TEXTY příspěvků na BC a na www. stánkách Jany F.
    a dejte vědět zda se podle vašeho názoru jedná o historická data
    nebo o plagiáty.
    ==Ne tak úplně, ale naše příspěvky jsou součástí obsahu serveru BC a o jejich dalším využití rozhoduje vlastník serveru (viz citace z disclaimeru níže), nikoliv my, takže se tu přete o ničem. ==
    O souhlasu majitele serveru s kopírováním příspěvků z BC
    na uvwdené www stánky není nikde nic psáno.
    Jistě, nemusí být a pak se opravdu přispěvatelé přou o ničem.
    ==Asi je fair se zeptat, záleží na vás. Mně osobně je to úplně jedno, stačí mi, když moje příspěvky nebudou překrouceny, změněny nebo použity pro jiný než informativní účel (flame apod).
    To vámi uvedené
    == stačí mi, když moje příspěvky nebudou překrouceny, změněny nebo použity pro jiný než informativní účel==

je jistě přání i ostatních přispěvatelů (pokud majitel serveru souhlasí
    s kopírováním a takovýmto využíváním příspěvků z BC)

Již jenom osobní:
    Samozřejmě - nikdo vám nemá právo zakazovat, abyste se podepsal(a) jak chcete.
    To je zcela pochopitelné, že když to moderátorům ani majiteli serveru nevadilo DOTEĎ (když mě tak nazývá nejoblíbenější a nejochraňovatelnější přispěvatelka tohoto fora), tak to nemůže
    vadit ani TEĎ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).