Hlavní navigace

Názor k dotazu FO fyzioter.obdržel dar - daň darovací? od Zdena - Re: FO fyzioter.obdržel dar - daň darova Dar je...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 15. 11. 2006 8:17

    Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

    Re: FO fyzioter.obdržel dar - daň darova
    Dar je od daně darovací osvobozen podle § 20/11 zákona, musíte ale podat přiznání do 30 dnů od nabytí majetkového prospěchu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).