Hlavní navigace

Názor k dotazu Finty, jak vnutit zboží od happy - Re: Finty, jak vnutit zboží omlouvám se.poprvé se zadařilo...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 11. 2006 16:56

happy (neregistrovaný) 213.220.215.---

Re: Finty, jak vnutit zboží
    omlouvám se.poprvé se zadařilo odeslat prazdnou zpravu-zkratka vždy je někdy poprvé:jako například firma Eurouninon
    zašle doporučeně na doručenku/na firemní adresu knihu/v našem případě Insolvenční zákon/ a protože doporučeně-někdo ze zaměstnanců v klidu podepíše převzetí-za chvíli zjistíte,že si nikdo nic neobjednal..a zapomenete-po čase se firma eurounion ozve a vyzve Vas k zaplacení dlužné částky....i vydáte se hledat zapomenutý balíček a když máte štěstí zjistíte že:cituji:"publikaci Vám zasíláme přímo,abyste mohli posoudit její obsah-nemůžete-li publikaci použít,vratte ji laskavě dobírkovou složenkou pokud možno do 30dnů....tolik výňatek.Vzhledem k tomu,že vlastníkem firmy je JUDr.je to dost podivná taktika a tak si od té doby dopisujeme,protože jsem nikde nenašla zákon podle kterého jsem "povinna" nechtěnou zásilku vrátit-na moji poslední výzvu ať mi JUDr.tedy prozradí podle kterého zákona povinna jsem zatím nikdo nereagoval-už je to pár měsíců a asi to tak zůstane,protože ani jiný advokát takovýto zákon nenašel a podle mne tento způsob prodeje příliš slušný není
    a před slečnami v supermarketech se tvářím ošklivě a zaneprázdněne-takže mne vynechávají-protože mne ani nestačí odchytit

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).