Hlavní navigace

Názor k dotazu Potvrzení pro členy výboru? od Pavel - Re: Potvrzení pro členy výboru? 20% není zvláštní sazba...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 2. 2007 15:13

    Pavel (neregistrovaný) 80.188.169.---

    Re: Potvrzení pro členy výboru?
    20% není zvláštní sazba daně podle § 36 ZDP, ale sazba zálohy podle § 38h/4 ZDP. Neoznačila jste v sw zvláštní sazbu? To by sw správně nic netiskl.

    Na zdejší formulůář jsem se nedíval, ale předpokládám, že jde použít.

    Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).