Hlavní navigace

Názor k dotazu DE - zboží 2006 -> DHM 2007 ? od 1 - Re: DE - zboží 2006 -> DHM 2007...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 2. 2007 15:43

    1 (neregistrovaný) 85.70.27.---

    Re: DE - zboží 2006 -> DHM 2007 ?
    Právě proto že má zboží ve VÝDAJÍCH (DE!) a ne v nákladech
    nedaňových (Ú) a ve skladové evidenci "prohnané" přes tabulku
    D - ř. 4 Př. č. 1. (navazující na "inventarizaci" dle §7b/4) a tak
    jedině prostřednictvím výdaje zboží ze skladu a zařadení sestaveného DHM do evidence DHIM.
    A je to ošetřeno i bez podnikání ve věštectví = nákup v r. 2006
    výroba z komponentů v r. 2007 !
    Jak to účetně ošetřit v r. 2006 (viz příspěvek níže) bez ŽL na věštění opravdu, ale opravdu nevím !

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).