Hlavní navigace

Názor k dotazu Činost finančnch poradců výdaje % kolik? od Jirka - Re: Činost finančnch poradců výdaje % ko Myslím že...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 2. 2007 20:15

    Jirka (neregistrovaný) 62.177.107.---

    Re: Činost finančnch poradců výdaje % ko
    Myslím že nemáte pravdu Vy, ani účetní. Podle § 9 odstavec c) 50%.
    Jestli ale touto živností zakrýváte úplněně jinou činnost - třeba činnost pojišťovací - pak 40%, ale to není živnost.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).