Hlavní navigace

Názor k dotazu Zaměstnanec neuplatnil odpočty na dítě!! od J - Re: Zaměstnanec neuplatnil odpočty na dí >>>Může si podat...

  • 28. 2. 2007 10:43

    J (neregistrovaný) 213.192.55.---

    Re: Zaměstnanec neuplatnil odpočty na dí
    >>>Může si podat daňové přiznání 3 roky dozadu, jinak
    >>>vám
    >>>přeji mnoho zdaru a dále takovéto nasazení...
    >>
    >>Když čtu ZDP §38i, tak se mi zdá, že by mu to za
    >>2004-2006 mohl vrátit zaměstnavatel ve mzdě a že by
    >>ten
    >>človíček ani nemusel sám podávat daňové přiznání?
    >>Rozumím
    >>tomu dobře?
    > Přesně tak, § 38i odst 1 a 4 si přečtěte pozorně a
    >možná by neuškodilo se o tom na 100% přesvědčit
    >telefonátem na FÚ.Ještě dodám, pro případnou kontrolu bych si všechny roky přesně rozepsala na papír měl dosta - dostal.Kontrola může přijít bůh ví kdy a člověk honem neví jak k určitým částkám před x lety došel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).