Hlavní navigace

Názor k dotazu Oprav.daň.doklad.-musím dodat.při.DPH? od Zuzik - Re: Oprav.daň.doklad.-musím dodat.při.DP Pokud je to z nižší na...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 3. 2007 14:13

    Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

    Re: Oprav.daň.doklad.-musím dodat.při.DP
    Pokud je to z nižší na vyšší sazbu u uskutečněné, pak musíte podat dodatečné za leden. V lepším případě se domluvíte s odběratelem a ten Vám to uhradí, pokud ne, pak musíte stejně dodanit.
    Vše v §49ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).