Hlavní navigace

Názor k dotazu Příjem § 7 na žl a výdaje? od Zdena - Re: příjem § 7 na žl a výdaje? Pokud...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 3. 2007 20:25

    Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

    Re: příjem § 7 na žl a výdaje?
    Pokud uplatňujete výdaje procentem z příjmů, tak je nemusíte dokládat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).