Hlavní navigace

Názor k dotazu SouhlasNájemceNeboByt.Družstva? živnost od Jana F. - Re: SouhlasNájemceNeboByt.Družstva? živn ****************Nevěřím tomu, že má FÚ právo...

  • 19. 3. 2007 13:36

    Jana F. (neregistrovaný) 83.208.141.---

    Re: SouhlasNájemceNeboByt.Družstva? živn
    ****************
    Nevěřím tomu, že má FÚ právo vniknout do bytu pouze na základě toho, že je na ŽL uvedeno bydliště jako "místo podnikání". Je to něco jiného, než "místo, kde se podniká"(§ 15 a 16 ZSDP). Toť vše.
    Nevím, jaké argumenty 1234 by se měly vyvracet. Naopak by se měly hledat argumenty pro tvrzení, že "místo podnikání"(v ŽL) je totéž, co "místo, kde se podniká" (skutečně). Jana F.
    ******************

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).