Hlavní navigace

Názor k dotazu Kapitálový majetek od Jarka - Re: Kapitálový majetek k ad2. Pokud tyto podílové listy...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 21. 3. 2007 6:55

    Jarka (neregistrovaný) 89.24.5.---

    Re: Kapitálový majetek
    k ad2. Pokud tyto podílové listy nebyly prodány do 6 měsíců, nemusel by se příjem (rozdíl) z výnosu zdaňovat? Dle §4 odst1 písm.w?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).