Hlavní navigace

Názor k dotazu začínající OSVČ, přeplatek daně ? od PH - Vyřešeno Á, teprv teď mi to začíná trošku docházet....takže...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 3. 2007 0:16

    PH (neregistrovaný) 195.39.26.---

    Vyřešeno
    Á, teprv teď mi to začíná trošku docházet.

    ...takže dokud bude úhrn slev na dani (podle § 35 a § 35 ba) nad výši daně před uplataněním slev, bude výsledná daň finančnímu úřadu rovna 0

    Jupí, já už z toho měl málem deprese.

    Děkuji !

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).