Hlavní navigace

Názor k dotazu školení Poláků - jak DPH? od Vlaďka - Re: školení Poláků - jak DPH? Obávám se, že...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 23. 3. 2007 13:57

    Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

    Re: školení Poláků - jak DPH?
    Obávám se, že musíte odvést daň v Polsku, protože služby vzdělávací a kulturní se posuzují dle § 10/4/a ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).