Hlavní navigace

Názor k dotazu Zápočťák a adresa doručení od tatana - Re: Zápočťák a adresa doručení souhlas, zaměstnanci neví, že...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 6. 2007 8:40

    tatana (neregistrovaný)

    Re: Zápočťák a adresa doručení
    souhlas, zaměstnanci neví, že by měli cosi hlásit a vůbec něco hlásit, ale na vstupním listu nám zatrhne, zda vykonává souběžně další pracovní poměr, pokud ano, zařídím se viz výše. Dávám návrh-proč čekat na intervenci OSSZ, pište na MPSV,PSSZ, najděte si svého poslance ...., do týdne jim tam posílám dotaz, čiňte tak také, ať i my je otrávíme :-) spíše aby se probudili, nemyslím si, že něco změním, ale už se mi to jednou "vyplatilo", psala jsem poslancům, předsedovi vlády, místopředsedovi a co já vím ještě komu, stálo to peníze, čas,ale měla jsem dobrý pocit, asi jsem blázen,určitě jsem to nezměnila já- reagovala jsem na "propad" nároku na dovolenou maminkám,ZVS,nemocným a ejhle-od letoška změna a nevyčerpaná dovolená matkám už nemůže propadnout :) tak pište, ať je nás víc, fakt to myslím vážně. Určitě to není tím, že bych snad neměla co dělat, právě naopak, ale pokud se o tom nehovoří na patřičných místech, nic se nezmění, ani když intervenujeme na OSSZ,to je stále málo. Z OSSZ se mi ozvala vedoucí,že svolávají poradu,nemohou se s metodiky shodnout :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).