Hlavní navigace

Názor k dotazu Nebudu proplácet stravné-co se stane?? p od verča - Re: Nebudu proplácet stravné-co se stane Podívejte se na...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 28. 5. 2007 7:24

    verča (neregistrovaný) 80.95.254.---

    Re: Nebudu proplácet stravné-co se stane
    Podívejte se na § 34, odst. 2 a § 163 ZP. Pokud zaměstnanec opustí sídlo firmy a vyjede na nějakou tu opravu a bude pryč více než 5 hod. má nárok na stravné a žádná stravenka vám to nenahradí. Rada, že v PS uvést širší místo výkonu práce, scestná pro cestovní náhrady. To můžete mít pouze pro možnost zaměstnance vysílat na služební cestu. Ani žádné ujednání ve vnitřní směrnici a podepsané zaměstnancem (nemůže se vzdát svých zákonných nároků) vás neochranání před sankcí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).