Hlavní navigace

Názor k dotazu Uchovávání účetních záznamů od Lenka - Re: Uchovávání účetních záznamů >>Dobrý den platí ještě starý...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 6. 2007 9:49

    Lenka (neregistrovaný) 88.101.9.---

    Re: Uchovávání účetních záznamů
    >>Dobrý den platí ještě starý zákon o uchovávání
    >>dokladů
    >>a to účetní doklady, účetní knihy, odpisové plány,
    >>inventurní soupisy, účtový rozvrh, přehledy po dobu 5
    >>let,účetní závěrka a výroční zpráva po dobu 10 let a
    >>ELDP
    >>30 let?
    >>
    >>Díky Lenka
    >
    >Závěrky, výroční zprávy a účetní doklady apod. platí -
    >je to § 31 zákona o účetnictví. ELDP nevím, to určitě
    >napíšou jiní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).