Hlavní navigace

Názor k dotazu ???karta zaměstnancer??? od Pavel - Re: ???karta zaměstnancer??? Zaměstnanec samozřejmě může požadovat vše, co...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 28. 6. 2007 16:19

    Pavel (neregistrovaný) 80.188.169.---

    Re: ???karta zaměstnancer???
    Zaměstnanec samozřejmě může požadovat vše, co se váže k jeho pracovnímu poměru. A zaměstnavatel je povinen vydat vše, co mu zákon ukládá. :-))

    Koukněte do ZP, zejména § 103, 106, 312-315.

    O tom, že by zákon požadoval vydat záznam o provozu vozidla či mzdový list, nevím. Ale docházka se snad musí vést i podle nového ZP.

    Pokud si pán myslel, že kamion je jeho, tak by spíše než doktora obojího práva potřeboval doktora z oboru psychiatrie.

    Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).