Hlavní navigace

Názor k dotazu Zápis změny do rejstříku SVJ od Marcela - Re: Zápis změny do rejstř. SVJ-pro páju Velice vám...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 7. 2007 7:55

Marcela (neregistrovaný) 83.208.165.---

Re: Zápis změny do rejstř. SVJ-pro páju
    Velice vám děkuji za rady to je přesně to co jsem potřebovala vědět. Můj e-mail je "mar.pro@seznam.cz".
    Mám ještě několik nejasností.
    V sekci - orgán společenství je ještě kolonka "den vzniku členství" a "den zániku členství" tam se píše jaké datum?
    V závěrečné části píšete, že se napíše jako navrhovatel předseda a další člen výboru. Májí se zapsat do kolonky "Tento návrh podává navrhovatel" nebo do kolonky "Tento návrh podává zástupce navrhovatele"? Já si myslím, že do té druhé.
    Ještě bych se ráda něco dozvěděla co všechno je třeba k tomuto návrhu přiložit a kolikrát. Vím, že musí být Výpis z katastru nemovitostí a nějaké podpisové vzory, předpokládám, že jen od těch členů, u kterých se měnila funkce a u nově zvoleného člena. Také mi někdo říkal, že snad musí být i ověřené podpisy na zápisu ze schůze shromáždění (jako těch co to zapsali).Ty názory se tak různí, že v tom mám teď zmatek, ráda bych si to nějak ujasnila.
    Pokud by Vás to neobtěžovalo mohl by jste mi odpovědět na meil.
    Budu na tom návrhu pracovat přes svátky a určitě ještě narazím na nějaké nejasnosti, které bych s Vámi eventuelně ráda probrala.(Teda pokud Vás to nebude obtěžovat).
    S pozdravem Marcela

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).