Hlavní navigace

Názor k dotazu Aktiva - pasiva = nerovnost od Eva M. - OT: pro Zuzika Zuziku, děkuju za přání, ale u...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 7. 2007 13:56

    Eva M. (neregistrovaný)

    OT: pro Zuzika
    Zuziku, děkuju za přání, ale u mě to tedy nevyjde určitě. Přepadl mě totiž nějaký hooodně zákeřný streptokok a už několik dní se tady potýkám s dost ošklivou angínou. Naštěstí už antibiotika zabírají a cítím se mnohem lépe - takže už jsem schopná jakžtakž pracovat i chodit na BC :-))
    Ale zpočátku mi bylo fakt dost zle. Můžete se smát při představě, že venku zuří tropická vedra, manžel sedí v křesle ve stinném obýváku v lehkém bavlněném tričku a stejně z něj tečou čůrky potu... a já ležím v posteli oblečená, přikrytá až po bradu, ruce i nohy ledové, klepe se mnou příšerná zimnice a nemůžu se zahřát. A takto to vypadalo 2-3 dny. Teď už je mi mnohem lépe, jsem ještě dost unavená a několik dní budu ještě brát antibiotika.
    Na koupání si ještě počkám, ale aspoň už nemám tu příšernou zimnici a už se potím jako každej normální člověk :-))
    Zuziku, přeju vám - i všem, kdo to čtou - ať se vám vyhnou streptokoky, bacily, klíšťata, nepříjemní lidé a další potvory :-)))

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).