Hlavní navigace

Názor k dotazu Poštovné a DPH??? od DaniK - Re: Poštovné a DPH??? Podle Zákona o DPH §36/3...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 7. 2007 16:10

    DaniK (neregistrovaný) 88.101.157.---

    Re: Poštovné a DPH???
    Podle Zákona o DPH §36/3 d) základ daně zahrnuje vedlejší výdaje.

    A podle §52/2 poštovní služby jsou osvobozené pokud jsou provozované držitelem poštovní licence... což Váš dodavatel pravděpodobně není.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).