Hlavní navigace

Názor k dotazu Domácí práce DPH? od Zuzik - Re: Domácí práce DPH? Pokud byly v bojektu pro...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 7. 2007 7:41

    Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

    Re: Domácí práce DPH?
    Pokud byly v bojektu pro bydlení dle §48 ZDPH provedeny instalatérské-topenářské opravy, montáže apod., pak vyúčtujte celkové práce ( včetně materiálu, který byl zamontován,zabudován) s 5%.
    Zuzik

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).