Hlavní navigace

Názor k dotazu Nákup auta-uvádí se do přizn.DPH? od Anonym. - Re: nákup auta-uvádí se do přizn.DPH? Ne, jsou to...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 7. 2007 15:46

    Anonym. (neregistrovaný) 85.132.220.---

    Re: nákup auta-uvádí se do přizn.DPH?
    Ne, jsou to řádky 530 a 540. Do ř. 520 se uvádí plnění s nárokem na odpočet DPH, které se ale nezahrnuje do koeficientu (z uvedených v ř. 510).
    do ř. 530 se uvádí celková částka uskutečněných plnění osvobozených od daně bez nároku na odpočet daně ( § 51 ) a do ř. 540 uskutečněná plnění, která se nezapočítávají do výpočtu koeficientu ( § 76 odst. 3 ) z uvedených v ř. 530

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).