Hlavní navigace

Názor k dotazu Zboží ze země mimo EU. od Barbara - Re: Zboží ze země mimo EU-prosím-spěchá! Co myslíte tím...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 31. 7. 2007 16:59

    Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

    Re: Zboží ze země mimo EU-prosím-spěchá!
    Co myslíte tím "nepodléhá DPH"?
    Na dovoz je tu dotaz každou chvíli, např.:
    http://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=340877

    Taky doporučuji §23 a §38 zák. o DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).