Hlavní navigace

Názor k dotazu Vystavení DD/DUZP od VV - Re: Vystavení DD/DUZP A který § mi zakazuje vystavit...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 9. 2007 7:36

    VV (neregistrovaný) 62.168.13.---

    Re: Vystavení DD/DUZP
    A který § mi zakazuje vystavit daňový doklad před uskutečněním plnění? Ve starém zákoně byla tato věta doslova uvedena v § 12, ale současně platný zákon o DPH nic takového neříká.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).