Hlavní navigace

Názor k dotazu Prodej bytu od pája - Re: prodej bytu >>>>Dobrý den, tchýně zadala realitce zprostředkování>>>>prodeje...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 9. 2007 15:48

    pája (neregistrovaný) 82.113.40.---

    Re: prodej bytu
    >>>>Dobrý den, tchýně zadala realitce zprostředkování
    >>>>prodeje bytu. Uzavřeli zprostředkovatelskou smlouvu,
    >>>>kde
    >>>>byla stanovena prodejní cena. Bohužel realitka bez
    >>>>souhlasu tchýně tento byt prodala za cenu o 20 tisíc
    >>>>méně
    >>>>a o to méně jí i vyplatila. Prý ten byt by stejně za
    >>>>dohodnutou cenu neprodala. (byt 3+1 za 320 tis.).Co
    >>>>má
    >>>>nyní dělat? Nebo je snad jediná šance k soudu??? Snad
    >>>>ne!!!
    >>>
    >>>Důležité je, jestli podepsala kupní smlouvu.
    >>
    >> Kupní smlouvu s kým? V ruce má pouze tu
    >>zprostředkovatelskou.
    >
    >Kupni smlouvu musi podepsat majitel nemovitosti.
    ale ale,a co takhle zástupce na základě plné moci dle obč.zák.
    >nebo taky zákonný zástupce? přečtetě si obč.zák. § 22 a násl.
    >Doporucuji zajit za pravnikem, zde Vam bez znalosti
    >textu smlouvy nikdo neporadi.
    >
    >Zprostredkovatelska smlouva je snad mezi prodavajicim
    >a realitkou - zalezi co je v ni psano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).