Hlavní navigace

Názor k dotazu Vypoved par. 52 a/ , neplatna? od L. - Re: vypoved par. 52 a/ , neplatna? Podle mě...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 9. 2007 12:23

    L. (neregistrovaný) 90.176.233.---

    Re: vypoved par. 52 a/ , neplatna?
    Podle mě můžete zrušit výpovědi jen dohodama se zaměstnanci nevím přesně § jink samozdřejmě pokud jste dali dle § 52 a) musíte dát odstupné. A pak je třeba zase zaměstnejte.Nejsem si jistá vím, že jsem podobný případ už slyšela ale opravdu víc nevím.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).