Hlavní navigace

Názor k dotazu Vypoved par. 52 a/ , neplatna? od Líba - Re: vypoved par. 52 a/ , neplatna? Jestliže by...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 9. 2007 12:29

    Líba (neregistrovaný) 80.95.127.---

    Re: vypoved par. 52 a/ , neplatna?
    Jestliže by dostali odstupné a znovu nastoupili, tak odstupné musí vrátit.
    § 68
    "(1) Bude-li zaměstnanec po skončení pracovního poměru konat práci v pracovněprávním vztahu u dosavadního zaměstnavatele před uplynutím doby určené podle počtu násobků průměrných výdělků, z nichž byla odvozena výše odstupného, je povinen tomuto zaměstnavateli vrátit odstupné nebo jeho poměrnou část."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).