Hlavní navigace

Názor k dotazu Vypoved par. 52 a/ , neplatna? od pája - Re: vypoved par. 52 a/ , neplatna? Záleží na...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 9. 2007 13:16

    pája (neregistrovaný) 82.113.40.---

    Re: vypoved par. 52 a/ , neplatna?
    Záleží na stanovisku zaměstnavatele.Pokud má zájem, aby pracovníci zůstali, musí podle § 50 ZP odst. 5 výpověď odvolat se souhlasem zaměstnance, a to písemně.
    Jestli to neudělá, tak výpovědi platí se všemi důsledky, odstupné jak psáno výše.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).