Hlavní navigace

Názor k dotazu DPH u kalendářů 5% nebo 19%? od ZdenaR - Re: DPH u kalendářů 5% nebo 19%? Asi...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 9. 2007 10:10

    ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

    Re: DPH u kalendářů 5% nebo 19%?
    Asi tuším, o čem je řeč. Toto bylo řešeno při jednání KOV, ovšem zboží (a řada jiných věcí) jde úplně mimo mně, takže jsem příspěvky a stanovisko MF ani nečetla. Myslím, že u kompletů se cena stanoví nějakým poměrem, snad § 36/7 ZDPH?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).