Hlavní navigace

Názor k dotazu Navyšování dovolené o dny ? od pája - Re: Navyšování dovolené o dny ? vychází se z...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 10. 2007 14:20

    pája (neregistrovaný) 82.113.40.---

    Re: Navyšování dovolené o dny ?
    vychází se z § 2 odst.1, třetí věty ZP, zásady co není zakázáno, je povoleno, odchýelní se od ustanovení ukládajících povinnost je možné, jde-li o odchýlení ve prospěch zaměstnance.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).