Hlavní navigace

Názor k dotazu Z DE paušálem???, když je plátcem? od vera - Re: Z DE paušálem???, když je plátcem? samozřejmě, že...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 3. 2008 21:18

    vera (neregistrovaný) 84.38.179.---

    Re: Z DE paušálem???, když je plátcem?
    samozřejmě, že může přejít pro rok 2008 na výdaje procentem
    v pokynu D300-k § 7-daňové výdaje procentem z příjmu může uplatnit i poplatník, ktrý je plátcem DPH
    evidence pro DPH je jedna věc a pro daň z příjmu je druhá věc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).