Hlavní navigace

Názor k dotazu Prac.poměr od 2.5.-ZP,SP 1.5.?? od beta - Re: pro xy .poměr od 2.5.-ZP,SP...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 5. 2008 9:15

beta (neregistrovaný) 82.142.65.---

Re: pro xy .poměr od 2.5.-ZP,SP 1.5.??
    říkáte, že to je jasné :) jak jsem řekla, my takto postupujeme, dovolenou krátíme, ale souhlasím s anonym.. - zase nevím,jak se nickuje.., že je to nelogické a v neprospěch Z-ce. Právě ne každý Z-el chce poskytnout Z-ci celý měsíc, tam je ten problém. A k Jakubkovi, pokud máte možnost, podívejte se do Mzdové účetní 2/2008 nakl.Anag,tam právě Jakubka poskytuje c e l ý nárok za květen, proto by mě zajímalo, kdy vám na semináři říkal krátit - kdy jste tam byla ? MÚ je z února l.r. Sice v ní píše i o nemoci v OL, ale na konci odpovědi sděluje, že to, že pobíral za 1.5. nemoc.dávky, nemá vliv na stanovení nároku na dovolenou a ukončení PP 30.4.07, nástup 2.5.07 (nastoupil předpokládám= uzavřel PP), bere jako b e z p r o s t ř e d n í navázání pracovních poměrů a Z-ci náleží za květen 1/12. Otázkou je, zda odpovídá na to, že PP je uzavřen od 1.5.,ale nastoupil 2.5. - to z dotazu ale nevyplývá, tazatel říká - nastoupil 2.5. Hovořila jsem na semináři s JUDr. Jouzou, říkal krátit, ukázala jsem mu článek, tak se jen usmál a pokýval hlavou ... tak jak, je to stále jasné :-)) mám sama osobně problém, když Z-ci krátím, není mi z toho právě do zpěvu ...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).