Hlavní navigace

Názor k dotazu Zdr.pojištění při neplac.volnu-je uzn.N? od Jirka - Re: Zdr.pojištění při neplac.volnu-je uz ----§ 9/3 říká:Že...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 5. 2008 11:39

    Jirka (neregistrovaný) 62.177.107.---

    Re: Zdr.pojištění při neplac.volnu-je uz
    ----
    § 9/3 říká:
    Že se zaměstnanec "může" zavázat že zaplatí část nebo celé pojistné, které je za něj povinen platit zaměstnavatel. O pojistném placeném zaměstnancem se zde vůbec nejedná.

    Pochopitelně když zaměstnavatel zaplatí i část pojistného za zaměstnance, je situace jiná, jedná se o příjem zaměstnance s dopadem. Dopadem je ale zase jen pojistné/tentokrát obojí/ a daň.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).